شماره تماس و شناسه تلگرامی: +989036747146 | @mohromoom
گروه بندی کالاها

درباره ما

درباره ما

مجموعه مهروموم در تیر ماه سال 1396 به عنوان اولین تولید کننده مهرهای مومی و موم در رنگهای متنوع راه اندازی شد .

محصولات تولیدی این مجموعه در مهروموم کردن نامه ها، کارتهای دعوت، قنادی ها، گل فروشی ها ، بسته بندی ها، پلمپ دربهای بطری و تزئینات گوناگون کاربرد دارد. مجموعه مهروموم با استفاده از ماشین آلات خاص و منحصر به فرد ، لوگو و طرح های منتخب شده توسط مشتریان گرامی با عمق زیاد، که متناسب جهت مهروموم کردن می باشد را بر روی فلزات با کیفیت، حکاکی مینماید.

قدیمی ترین طرحهای مهرهای باستان، نقوش هندسی بودند که با تکنیک و ابزار ساده روی توده های گلی نقش می بستند، و بدین ترتیب مالکیت شیئی را نمایش می دادند. قدیمی ترین مهر با قدمتی در حدود 6000 قبل از میلاد در دهکده های نوسنگی در بین النهرین به دست آمده است. از نیمه دوم هزاره چهارم قبل از میلادهمزمان با آغاز شهرنشینی و ظهور خط، نیازبه مهرهاو نقش ها اهمیت بیشتری پیدا کرد. وهمین امر را میتوان یکی از مهم ترین دلایل ظهور انواع مهر دانست.

در سالهای اخیر مهروموم که پیشینه آن به کشور ایران برمی گردد و تاریخچه آن در گنجینه تاریخی تمدن ایرانی محفوظ است در کشورهای اروپایی به عنوان ابزاری لوکس برروی نامه ها و یا هدایا و... استفاده میشود و بسیار مورد استقبال عموم قرار گرفته است.

ما با بهره گیری از تکنولوژی بالابا تیمی متخصص در امر تولید و با هدف بازگشت و نیم نگاهی به تمدن پارسی برای اولین بار پس از سالیان دراز اقدام به تولید این محصول نموده ایم. مجموعه مهروموم هر نوع لوگو و یا طرحی را روی مهرهای برنجی و در سایزهای مختلف حکاکی کرده و در اختیار مشتریان گرامی قرار میدهد.

گروه هنری مهرو موم مفتخر است که برای اولین بار در ایران، ارائه دهنده مهرهای برنجی (بادسته های چوبی و برنجی و...) و موم هایی با بیش از 50 رنگ متنوع و جذاب باشد.

طراحی و اجرا شرکت فرابرد شبکه